Trochę o mnie

Nazywam się Tomek Kapłoński… no to dlaczego Moby04 w adresie? To długa historia ale w sumie to dobrze opisuje mój charakter i zainteresowania, więc pokrótce streszczę.

Za dzieciaka byłem gru… no, było mnie dużo. Stąd określenia związane ze sporawymi przedstawicielami flory.

Byłem też dość uparty i nie lubiłem jak ktoś mi mówił, że czegoś nie dam rady zrobić. A któregoś dnia brat mi powiedział, że mimo że lubię wodę to na ratownika się nie nadaję. Kilka miesięcy później trochę mnie ubyło a ja pokazałem mu książeczkę WOPR. On już tego nie pamiętał ale ja i tak miałem satysfakcję. 🙂

No i zawsze lubiłem czytać – to akurat mi zostało. Z połączenia tych cech jakoś tak wyszło, że przylgnęło do mnie Moby (to fragment imienia białego walenia z książki Hermana Melville’a). Można więc powiedzieć, że coś mnie łączy ze Starbucksem, bo jego twórcy też wzięli nazwę z tej książki.

To, i fakt że lubię kawę – ale programiści tak mają. A tak, nie wspomniałem, że po prawdzie to z wykształcenia jestem programistą.

Cyferki w nicku to po prostu rok, w którym na dobre do mnie przylgnęła ta ksywka – na tyle dobrze, że niejeden dobry znajomy nawet nie wiedział jak mam naprawdę na imię.

Ta krótka historia pokazuje podstawowe cechy: lubię wyzwania, potrafię być zawzięty i wytrwały w dążeniu do celu, lubię czytać i sporo ględzę.

I ta ostatnia cecha nakłoniła mnie po części do założenia tej strony. Chciałbym tu dzielić się swoim skromnym doświadczeniem i przemyśleniami w kwestii marketingu internetowego i tego, jak można na tym uczciwie skorzystać – również finansowo.

Mail: kontakt@moby04.pl
Telefon: 795 786 911
Skype: rst_tomasz.kaplonski

Przede wszystkim jednak chciałbym pomóc Ci czytelniku poznać marketing internetowy i programy partnerskie od tej ludzkiej strony… A jeśli uznasz, że będzie Ci ze mną po drodze to fajnie – dane kontaktowe znajdziesz w ramce obok..

Podziel się